Otevírejte vždy ty správné dveře

Vyrábíme a montujeme spolehlivé ocelové a hliníkové vchodové dveře s komplexním servisem.

Akce na vybrané hliníkové vchodové dveře Aluprof

Hlavní výhody akčních hliníkových dveří

  • Méně než poloviční tepelná roztažnost oproti plastu (minimalizace tzv. bimetalického efektu)
  • Vysoká odolnost proti vlivům prostředí
  • Odolnost proti deformacím, robustní konstrukce zvyšuje pasivní bezpečnost
  • Zvýšený soklový profil 130mm eliminující poškození skla
  • Tříbodové hákové kování  pro vyšší bezpečnost
  • Dvoustupňové dorazové těsnění prahu pro lepší tepelnou izolaci
  • Tři masivní panty s vysokou nosností (180kg) plně seřiditelné ve třech osách
  • Křídlo slícované v jedné rovině s rámem, neboli bezfalcové křídlo
  • Luxusní vzhled daný velmi přesnou konstrukcí a precizní povrchovou úpravou
  • Široký výběr doplňků

Nabídka akčních vchodových dveří dovnitř otevíraných ze systému MB-70HI:

Typ 01

Typ 02

Typ 03

Typ 04

Akce WD_typ01 Akce WD_typ02 Akce WD_typ03

Akce WD_typ04


Poznámky:

*  Uvedené ceny v akčním letáku jsou pevné a to při objednávce akčních dveří společně s dalšími produkty společnosti Geus okna a.s. v minimální hodnotě 50.000,-Kč bez DPH.

 

Barevné varianty a kování

RAL 9016 - bílá


RAL 9006 - světle šedá


RAL 7016 - antracitově šedá


ADEC 101 - zlatý dub*

RAL 9016 - bílá

RAL 9006 - světle šedá

RAL 7016 - antracitově šedá

 ADEC 101 - zlatý dub*

 

Klika / klika

Klika / koule

Panty

 Varianta kování oboustranná klika  Varianta kování klika - koule Panty použité pro akční hliníkové dveře

 

Klika / klika nerez

Klika / koule nerez

Akce VD Aluprof_v34907   Akce VD Aluprof_v34909

 

 

Technické informace

Popis použítého konstrukčního systému

MB-70HI je prověřený systém s dobrou tepelnou izolací. Tepelný komfort je vyšší než u standardních systémů díky speciálním izolačním vložkám v profilech a také pod sklem. Prostup tepla oknem Uw dosahuje až 1,0 W/m2K a prostup dveřmi Ud až 1,1 W/m2K.

V nabídce jsou nejen běžné otvíravé prvky jako okna a dveře, ale také skládací (harmonikové) dveře, dveře s bezpečným přivíráním nebo panikové dveře. Designovou variantou jsou pak okna se skrytým křídlem v rámu nebo s lepeným sklem (MB-70US HI nebo MB-70SG).

Systém se vyznačuje vysokou tuhostí a je tedy možné vyrobit konstrukce velkých rozměrů. K dispozici jsou dodatečné prvky, které zaručují vysokou třídu odolnosti proti vloupání RC4 (WK4) a dveře RC3 (WK3).

MB-70HI je moderním hliníkovým systémem sloužícím k provádění vnějších staveb s požadavky na tepelnou a akustickou izolaci např. různé typy oken, dveří, větrolamů, vitrín a prostorových konstrukcí.

Profily tohoto systému jsou tříkomorové. Konstrukční hloubka profilů okna je: 70 mm (rám), 79 mm (křídlo) a u dveří: 70 mm a 70 mm. Takto zvolené hloubky profilů rámu a křídla dávají efekt jedné plochy z vnější strany po zavření - v případě okna, a také efekt lícování povrchů křídel a rámů - v případě dveří. Tento tvar profilů dovoluje získat elegantní a pevné konstrukce dveří a oken.

Systém MB-70HI je charakterizován velmi nízkou hodnotou součinitele prostupu tepla U díky použití speciálních teplotních můstků a těsnění. Toto má velký význam v době rostoucích požadavků na hospodaření s energií a ochranu životního prostředí. Součinitel U pro konstrukce systému MB-70 v závislosti na použitých profilech a příslušenství má hodnotu od 1,5 do 2,39 W/m2K. V systému jsou použity profilované tepelné můstky ve tvaru „omega" s šířkou 34 (okna) a 24 (dveře) mm z polyamidu zpevněného skleněným vláknem. Nabízený tvar vložek zvyšuje tuhost profilů v porovnání s plochými můstky a usnadňuje odvodnění profilů a zajišťuje vhodnou tepelnou izolaci za každého počasí. Tepelné můstky použity v oknech mají dodatečné utěsnění na spoji profilů a můstku, a výstupky dělící komoru můstku na tři části mezi vnějšími a vnitřními hliníkovými profily. Těsnost je zajištěna použitím speciálních těsnění z dvousložkového syntetického kaučuku EPDM: litého a porézního, který nepodléhá stárnutí ani při dlouholetém používání a má velmi dobré tepelné izolační vlastnosti.

Systém dovoluje použití izolačních dvojskel s tloušťkou od 23 mm do 60 mm v křídlech oken a s tloušťkou od 15 do 51 mm v pevných oknech a dveřních křídlech. Tak široký rozsah tloušťky výplní garantuje možnost použití všech typových a netypových skel. Velký výběr ze standardní palety barev uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Barevné povlaky jsou provedeny práškovým lakováním nebo eloxováním.

 

Výkresy

Svislé řezy

Typ 01

Typ 02; Typ 03

 Svislý řez hliníkovými dveřmi typ 01    Svislý řez hliníkovými dveřmi typ 02, 03

 

 

 Vodorovné řezy

Typ 01 a Typ 02

 Vodorovný řez hliníkovými dveřmi typ 01 a 02

 

Typ 03

 Vodorovný řez hliníkovými dveřmi typ 03

 


 

icon-pdfAkční hliníkové vchodové dveře - leták ke stažení (soubor PDF - 1 MB)


icon-pdfDesignové vchodové dveře Aluprof ke stažení (soubor PDF - 1,8 MB)

 

 
 
 

Akce a novinky

Čas od času vytvoříme leták s akční nabídkou nebo zajímavou novinkou v sortimentu, maximálně 2x do měsíce, zpravidla méně. Máte-li zájem, zaregistrujte níže svůj e-mail a tyto informace budou chodit i Vám. Odběr lze samozřejmě kdykoli ukončit kliknutím na odkaz v mailu.

 


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím