Nenechte se napálit

Montujeme plastová okna z vlastních výrobních linek a jako přímí výrobci k nim proto dokážeme zajistit plnohodnotný servis.

Benešovská desítka

22.09.2014

Naše benešovské zastoupení nemohlo chybět při pořádání prvního ročníku Benešovského Běžeckého Festivalu. Na místě pomáhaly asistentky z obchodní kanceláře Benešov, Renata a Yvona, které rozdávaly odměny nejmladším účastníkům běhu. Díky nim se nad hlavami diváků míhaly létající talíře a v rukou dětí se  houpala joja. 

Další tři, Jakub, Martin a Daniel  reprezentovali Geus v závodě sponzorů. A podle výsledků dopadli dobře. ….ale co za tím úspěchem opravdu stojí, zůstane tajemstvím benešovské pobočky.

Celkový počet startujících, souhrnně za všechny běhy a kategorie, se zastavil na čísle 596, což je úctyhodný počet vzhledem k tomu, že se jednalo o první ročník. Věříme, že se podaří tuto vydařenou akci v příštím roce zopakovat.

Sportu ZDAR!

Daniel Hamberger, obchodní kancelář Benešov

 

běh bene 058 běh bene 118 běh bene 146 DSCN1693 běh bene 009 běh bene 045 běh bene 331 DSCN1685

webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím