Jdeme s dobou

Plastová okna a dveře vyrábíme z nejlepších dostupných komponent Gealan. Používané profilové řady S8000 a S9000 splňují náročné podmínky pro použití v úsporných domech.

Projekt Maledivy po roce

31.07.2014


296 - Tavaru - Exterior View

V loňském roce probíhala instalace našich oken a dveří na nejvzdálenějším a nejexkluzivnějším místě jaké si pro českého dodavatele umíte představit.

Nejsložitější technologická a logistická operace v dějinách společnosti dopadla na výbornou a po několika měsících testovacícho provozu se z resortu na ostrově Velaa stává vyhledávaná destinace pro náročné hosty.

Geus okna se mimo jiné podílely na jedinečné stavbě Tavaru (privátní vinotéka ve věži), kterou architekt Petr Kolář pojal v moderním a funkčním evropském stylu architektury - inspiroval se přitom kokonem motýla. Tato dominanta ostrova je nejvyšší budovou, dle pravidel ale nesmí stát na Maledivách nic, co by přesáhlo výšku palem. Aby se dostálo tradici, byla nejvyšší palma přesazena na vyvýšené místo.

186 - Velaa Private Residence - Exterior

Geus okna se také podílely na nejluxusnějších vilách v západní části ostrova.


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím