Zlaté české ruce v kombinaci s precizní německou technologií

Vyrábíme plastové konstrukce z léty prověřeného profilového systému Gealan. Jen kvalitní materiály zajistí Vašim oknům stálou barvu, mechanickou odolnost a snadné ovládání.

Garážová vrata a vrata průmyslová

Garážová vrata Hormann od Geus okna a.s.Dodáváme kompletní sortiment společnosti Hörmann: vrata pro rodinné domy, garáže, průmyslové objekty a haly.

 

Součástí dodávky vrat je odborná montáž a samozřejmě záruční i pozáruční servis.

Základní typy garážovýchm a průmyslových vrat

SEKČNÍ VRATA

Sekční vrataDíky výborným tepelně-izolačním vlastnostem se hodí zejména do novostaveb. Vratové křídlo tvoří ocelové izolované panely, které zajíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop garáže. Sekční vrata se vyrábějí v požadovaných rozměrech podle stavebního otvoru a montují se vždy zevnitř garáže za otvorem.

ROLOVACÍ VRATA

Rolovací vrataNabízejí optimální využití vnitřního prostoru garáže (bez použití stropních kolejnic). Hliníkové izolované lamely se navíjejí na hřídel umístěnou v rolovací ALU-schránce. Rolovací vrata se vyrábějí v požadovaných rozměrech podle stavebního otvoru a lze je montovat zevnitř garáže, zvenku na omítku nebo přímo do stavebního otvoru. Široký výběr barev umožňuje sladit vrata s venkovními roletami.

VÝKLOPNÁ VRATA

Výklopná vrataIdeálně spojují vysokou kvalitu, elegantní vzhled a nízkou pořizovací cenu. Vratové křídlo se vyklápí ve vodicích kolejnicích pod strop garáže. Nezateplená ocelová vrata jsou dodávána ve standardních výrobních velikostech na ruční nebo elektrické dálkové ovládání. Využití najdou v nevytápěných garážích rodinných domů i v řadových garážích a lze je montovat zevnitř garáže nebo přímo do stavebního otvoru.

Průmyslová SEKČNÍ VRATA

Sekční vrata průmyslováDíky komplexnímu programu sekčních vrat lze uspokojit širokou poptávku moderní průmyslové architektury i realizací ve starších výrobních halách. Sekční vrata se otevírají směrem nahoru - vratové křídlo se odstaví pod stropem. Díky dorazu za otvorem je zcela využit světlý průjezd, což minimalizuje možnost poškození vrat.

 

 


Pro jednotlivá vrata je možné vybírat ze široké škály motorových pohonů.

Vždy záleží na místě použití a také na denní četnosti jejich otevírání. Společnost Hörmann má v nabídce tyto základní typy pohonů:

ProMatic, ProMatic P ProMatic Akku SupraMatic E, P, H
 Vratový pohon ProMatic, ProMatic P  Vratový pohon Promatic Accu  Vratový pohon Supramatic
  • pohon ProMaticje vhodný pro rodinné domy (12-20 cyklů denně)
  • pohon ProMatic Akku pak tam, kde není k dispozici elektrická energie, lze dodat i solární panel na dobíjení akumulátoru (4 cykly denně)
  • pohon SupraMatic pro náročné má o 50% rychlejší otevření proti pohonu ProMatic (25-100 cyklů denně)

* například otevření vrat znamená 1 cyklus, otevření a zavření vrat znamená 2 cykly atp.


rolovací garážová vrata rolovací garážová vrata sekční vrata sekční vrata sekční vrata sekční vrata sekční vrata sekční vrata sekční vrata sekční vrata výklopná garážová vrata výklopná garážová vrata

webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím