Nenechte se napálit

Montujeme plastová okna z vlastních výrobních linek a jako přímí výrobci k nim proto dokážeme zajistit plnohodnotný servis.

Interiérové dveře

Dodáváme kvalitní interiérové dveře a naše nabídka je velmi rozmanitá, snažíme se uspokojit přání a styl každého zákazníka. Nabízíme dveře jednoduché i nadčasové, rustikální, a také moderní, které odpovídají současným designovým trendům.
Dodáváme kvalitní interiérové dveře v nesčetných kombinacích křídel, povrchů, výplní, zárubní a skel. Nabízíme jednoduchý i rustikální vzhled, uspokojíme poptávku po nadčasových i moderních designových dveřích.

V nabídce najdete dveře jednokřídlé, dvoukřídlé (otočné, posuvné), s velkým výběrem skel a zasklívacích lišt.

K interiérovým dveřím nabízíme zárubně v různých variantách a vnější kování Twin s kompletním sortimentem dveřního a okenního kování a doplňků (kování na sklo, dveřní zavírače, dveřní závěsy a řadu dalších).
Doporučujeme vysoce kvalitní německé interiérové dveře Prüm se širokým spektrem povrchů (fólie, laminát CPL a dýha) v různých barevných kombinacích.

 

Bližší informace, zejména aktuální dostupnost jednotlivých provedení, vám poskytnou naši obchodní zástupci.

VZORNÍK POVRCHOVÝCH ÚPRAV pro základní řadu interiérových dveří - STANDARD

Vzorním povrchových úprav


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím