Okna a dveře od Geus okna a.s.

Přes 20 let vyrábíme plastová okna, eurookna a dveře. Nabízíme komplexní řešení pro všechny otvorové výplně dodávané z jednoho místa od odborné konzultace přes výrobu, montáž, až po následný servis.

Parapety vnitřní a vnější

Parapety vnitřní

Skladba okna s dřevotřískovým parapetemJako doplňky k oknům dodáváme kvalitní plastové komůrkové, nebo dřevotřískové parapety.

Interiérové dřevotřískové parapety
Dřevotřískové parapety nabízíme v šířkách až do 600 mm v široké škále barevných odstínů a dekorů dřeva. Parapety jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách a provozech. Vyrábějí se metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,8 mm) na dřevotřískovou desku. Na spodní straně parapetu je použit velmi kvalitní vlhkuodolný impregnovaný materiál.

 

          Detail krytky

 

Interiérové komůrkové parapety
Tyto parapety jsou 20 mm silné umělohmotné profily s dutými komorami a pohledovou šířkou 40 mm. Dodáváme je v šířkách od 100 do 600 mm. Maximální délka bez nastavení je 6 m.

Parapety nabízíme v barvách bílá, mramor a zlatý dub. Povrch parapetů je chráněn kvalitní, oděruvzdornou folií, odolnou proti poškrábání a UV záření. 

          Detail krytky pro dřevodekorové parapety

Parapety vnější

Venkovní parapety nejen že dotváří celkový vzhled okna, ale i celého domu.

Nabízíme Vám dva typy parapetů:

Extrudované hliníkové od německé firmy Gutmann s kvalitní povrchovou úpravou zaručující stálobarevnost a vyšší odolnost proti proškrábání. V barevných variantách podle aktuálního vzorníku (k nahlédnutí u obchodního zástupce nebo na pobočkách). 
Hloubky vnějších parapetů jsou 50 - 360 mm, maximální délka parapetu bez nastavení je 6m.
Tloušťka parapetů se pohybuje od 1,6 do 2,4 mm dle vyložení parapetu.

Obzvláště pro panelové domy nebo průmyslové stavby je vhodná ekonomičtější varianta vnějších parapetů a to ocelové zinkované parapety. Dodatečná povrchová ochrana je provedena  vrchním práškovým lakováním (komaxit) v bílé či hnědé barvě.
Hloubky těchto parapetů jsou 90 - 400 mm, maximální délka parapetu bez nastavení je 6m.
Tloušťka parapetů je 0,7 mm.

 

Profil venkovního parapetu     Profil venkovního parapetu 2

 


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím