Zlaté české ruce v kombinaci s precizní německou technologií

Vyrábíme plastové konstrukce z léty prověřeného profilového systému Gealan. Jen kvalitní materiály zajistí Vašim oknům stálou barvu, mechanickou odolnost a snadné ovládání.

Co je to mikroventilace?

Moderní systémy okenních kování umožňují ustavit okenní křídlo do polohy, pro kterou se vžil termín mikroventilace. Okenní křídlo je uzavřeno a v této poloze fixováno, ale není „dotlačeno“ k těsnícím profilům. To umožňuje jev, který nazýváme infiltrace: tedy minimální výměnu vzduchu, tentokrát ale v závislosti na vůli uživatele. V běžném provozu domácnosti tak lze odstranit stav „zadušenosti pokoje“ v době, kdy v něm nepobývají lidé. Tato poloha okna však nedokáže nahradit hygienickou výměnu vzduchu v běžně obývaných místnostech domu nebo bytu a není ani ekonomická v zimním období. V těchto případech je nutné takzvaně organizovaně větrat intenzivním způsobem - krátkým plným otevřením okenního křídla.


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím