Nenechte se napálit

Montujeme plastová okna z vlastních výrobních linek a jako přímí výrobci k nim proto dokážeme zajistit plnohodnotný servis.

Jak objednat nová okna ?

Jestliže vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím obchodního zástupce, který vyhotovil cenovou nabídku a domluvíte si termín odborného zaměření.

V dohodnutém termínu vás navštíví obchodní zástupce, který zaměří výrobní rozměry poptávaných oken. Na místě vám také poradí s vhodností vybraného materiálu, typu okna a povrchové úpravy. K vybavení každého našeho obchodního zástupce patří i vzorníky různých doplňků, z kterých si vyberete v klidu vašeho domova.

Pokud jste s objednávkou oken a doplňku spokojeni, posledním krokem je vyhotovení a podepsání smlouvy. Zbývá jen zaplatit zálohu z ceny díla a vaše zakázka se začne vyrábět.

V okamžiku, kdy bude zakázka vyrobena, bude vás kontaktovat zástupce oddělení montáží a domluvíte se s ním na konkrétním termínu montáže.


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím