Okna a dveře od Geus okna a.s.

Přes 20 let vyrábíme plastová okna, eurookna a dveře. Nabízíme komplexní řešení pro všechny otvorové výplně dodávané z jednoho místa od odborné konzultace přes výrobu, montáž, až po následný servis.

Jaké je zabezpečení oken?

Samo celoobvodové kování užívané u moderních oken vám poskytne nesrovnatelně vyšší stupeň zabezpečení, než na který jste byli doposud zvyklí u vašich dosluhujících oken.
Navíc nabízíme velké množství doplňků, které zabezpečení ještě zvýší. Jsou to např. kličky Secustik, se zabudovaným blokovacím mechanismem, který znemožňuje otočení kliky a posunutí kování okna neoprávněným způsobem z venkovní strany.

U domovních dveří jsme výrazně zvýšili standard komfortu a bezpečnosti použitím kování s tříbodovou trnovou rozvorou. Na přání zákazníka doplníme dveře bezpečnostním sklem, bezpečnostní neprůhlednou výplní a kováním s vnějším bezpečnostním štítkem s překrytím zámkové vložky.


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím