Jdeme s dobou

Plastová okna a dveře vyrábíme z nejlepších dostupných komponent Gealan. Používané profilové řady S8000 a S9000 splňují náročné podmínky pro použití v úsporných domech.

Kolik stojí nová okna?

Abychom mohli vypracovat cenovou nabídku, potřebujeme znát:

  • orientační rozměry oken - změřte okna, která chcete vyměnit a rozmyslete si jejich členění, popř. způsob otevírání. S milimetry si nelamte hlavu, přesné zaměření pro výrobu zdarma provede náš školený obchodní zástupce.
  • barvu rámu a křídla, případně požadavky na zasklení a doplňky.
  • rozsah požadovaných služeb (doprava, montáž, zednické práce - začištění, likvidaci starých oken atd.)
  • adresu stavby, alespoň město.

Poptávku odešlete poštou nebo e-mailem na obchodní zastoupení Geus okna, které je nejblíže k vašemu bydlišti. Můžete také vyplnit Kontaktní formulář přímo na těchto stránkách v sekci Kontakty. Náš obchodní zástupce se s vámi domluví na dalším postupu (do kdy zpracuje vaši cenovou nabídku, kdy a jak vám ji předá atd.). Pokud si nejste jisti, kterou pobočku kontaktovat, zavolejte naši bezplatnou zelenou linku 800 270 270, kde vám naše asistentky rády poradí a doporučí nejbližší zastoupení Geus okna.


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím