Zlaté české ruce v kombinaci s precizní německou technologií

Vyrábíme plastové konstrukce z léty prověřeného profilového systému Gealan. Jen kvalitní materiály zajistí Vašim oknům stálou barvu, mechanickou odolnost a snadné ovládání.

Nabízíte také protihluková okna?

Ano, nabízíme.

Protihluková okna tlumí nadměrnou úroveň venkovního hluku. Jsou osazena jiným typem zasklení než je tomu u standardních oken.

I když je vnímání zvuku velmi subjektivní, zlepšení zvukové izolace okna o 2-3 dB oproti standardu je již znatelné, ale zároveň cenově velmi dostupné. Pro budovy stojící v blízkosti významných zdrojů hluku, jakými jsou letištní a železniční koridory nebo frekventované silnice nabízíme protihluková okna se zlepšením až o 7 – 13 dB.
Nejlepší hodnotu vykazují nová špaletová okna, která i bez použití speciálních skel dosahují hodnot zlepšení kolem 15 dB.

Všechny typy protihlukových oken Geus jsou certifikované v akreditované zkušebně. Zákazníkovi dodáme vždy certifikát na celý výrobek, nikoliv pouze na sklo.


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím