Okna a dveře od Geus okna a.s.

Přes 20 let vyrábíme plastová okna, eurookna a dveře. Nabízíme komplexní řešení pro všechny otvorové výplně dodávané z jednoho místa od odborné konzultace přes výrobu, montáž, až po následný servis.

Nabízíte také protihluková okna?

Ano, nabízíme.

Protihluková okna tlumí nadměrnou úroveň venkovního hluku. Jsou osazena jiným typem zasklení než je tomu u standardních oken.

I když je vnímání zvuku velmi subjektivní, zlepšení zvukové izolace okna o 2-3 dB oproti standardu je již znatelné, ale zároveň cenově velmi dostupné. Pro budovy stojící v blízkosti významných zdrojů hluku, jakými jsou letištní a železniční koridory nebo frekventované silnice nabízíme protihluková okna se zlepšením až o 7 – 13 dB.
Nejlepší hodnotu vykazují nová špaletová okna, která i bez použití speciálních skel dosahují hodnot zlepšení kolem 15 dB.

Všechny typy protihlukových oken Geus jsou certifikované v akreditované zkušebně. Zákazníkovi dodáme vždy certifikát na celý výrobek, nikoliv pouze na sklo.


webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím