Okna a dveře od Geus okna a.s.

Přes 20 let vyrábíme plastová okna, eurookna a dveře. Nabízíme komplexní řešení pro všechny otvorové výplně dodávané z jednoho místa od odborné konzultace přes výrobu, montáž, až po následný servis.

Prosklené stěny

Plastová stěna domu - realizace z plastových profilů s ocelovou kostrou

Prosklené stěny navrhujeme a vyrábíme ve všech třech variantách - plast, dřevo i hliník. Nejčastěji zákazníci volí konstrukci z plastových profilů řady VARIO, ale stoupá poptávka i po exkluzivních dřevěných stěnách, zasazených jako součást dřevostavby.

Všechny typy prosklených ploch jsou ideální pro stavbu zimní zahrady, která prosvětlí dům a s vhodnými doplňky jako žaluzie nebo protisluneční skla se nemusíte obávat ani přehřátí interiéru. Stěnu je možné využít i jako dělící příčku v bytových nebo kacleářských prostorách. Členění vždy navrhujeme individuálně, s ohledem na statiku prosklené stěny. Naši specialisté na stěny a zimní zahrady se nebojí realizovat ani ty nejodvážnější představy klientů a architektů.

 

 

 


 

Ukázky našich realizací

Velká dřevostavba, zde jsme vyráběli prakticky celou dřevěnou stěnu Portál velké dřevostavby, dřevěná stěna se skleněnými tabulemi Dřevěná stěna - druhý vchod Vzorková stěna skel Prosklená stěna domu tvoří zimní zahradu Zimní zahrada kolem stěny domu Zimní zahrada kolem stěny domu Prosklená stěna na průmyslovém objektu Prosklená stěna z plastových profilů, zde ještě nejsou stržené bílé krycí pásky Vchodové dveře se zrcadlem Prosklený stěna z plastových profilů prosvětlující schodiště Prosklená stěna z euro profilů

webdesign Studio R3D, s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Více informacíRozumím